معرفی برند

برند بیفار از پودینگ شکلاتی تا محصولات پت

بنرد بیفار (لوگو)

برای همه کسانی که حیوانات خانگی دارند، سلامت و تندرستی آن‌‌ها بسیار مهم است. اما این تنها شما نیستید که به کیفیت زندگیشان اهمیت می‌دهید. برند بیفار یکی از قدیمی‌ترین برندهایی است که با تولید محصولات بهداشتی، غذایی و دارویی زندگی بهتری برای پت‌ها درست کرده است. دوست دارید بیشتر با این کمپانی آشنا شوید؟

تجارت خانوادگی کمپانی بیفار

برند بیفار یک شرکت خانوادگی است

بازگردیم به سال‌های 1942 سال‌های پرتنشی که دنیا تا 3 سال دیگر هم درگیر جنگ جهانی دوم است. مردم افسرده و ناراحت آن روزها به کمی شیرینی و شادی نیاز داشند. برنارد آی جوان داروسازی بود که مشغول تولید شکلات و پودینگ‌های شکلاتی بود.

اعضای خانواده در کنارش بودند. روح کارآفرینی در تمام اعضای خانواده جریان داشت. بنابراین باتوجه به علاقه پدربزرگ خانواده ریسک بزرگی کردند. توجه به حیوانات خانگی وسط جنگ! در سال 1942 اولین محصولات غذای سگ و گربه که پدربزرگ عاشقشان بود، با برند Beaphar در شهر کوچک Raalte هلند تولید و عرضه شدند.

روحیه کارآفرینی و کار تیمی خانواده تنها به درست کردن غذای سگ و گربه خلاصه نشد. اعضای خانواده دست به کار شدند و محصولات جدیدی مانند غذای پرندگان، اسپری‌های بهداشتی و هر محصول بهداشتی و سلامت دیگری که حیوانات خانگی نیاز دارند را تولید کردند. شرکت به قدری پیشرفت کرده که تقریبا هر 6 ماه یک بار، یک اتفاق ویژه و جدید پیش می‌آید.

تجارت گسترده برند بیفار

تجارت گسترده برند بیفار

کمپانی بیفار اکنون تجارت خود را گسترش داده و به بیش از 86 کشور دنیا محصولات خود را صادر می‌کند. فعالیت اصلی‌ آن در زمینه داروهای دامپزشکی، غذاهای فوق‌العاده و آماده سازی ویتامین‌ها است. همچنین شهرت زیادی در زمینه بهداشت و مراقبت از حیوانات خانگی دارد.

کمپانی بیفار در انگستان، بیش از 650 خط تولید دارد و حدود 80 مدیر نیز بر روی روند کار نظارت دارند. در سراسر جهان فعالیت کرده و در 15 کشور اروپایی 5000 نفر کارمند دارد.

اگرچه دفتر مرکزی شرکت در هلند واقع شده، اما کارخانه‌های تولید کننده در هلند، آلمان، انگلستان و فرانسه واقع شده‌اند. هرکدام از کمپانی‌های واقع شده در این کشورها مسئول تولید یک بخش از محصولات بهداشتی و غذایی است. برای مثال کمپانی واقع در انگلستان، محصولات کک و آکنه، برخی از شامپوها و محصولاتی مانند غذای آبزیان را تولید می‌کند.

بیفار محصولات دامپزشکی تولید می‌کند

بدون شک چیزی که سبب موفقیت برند بیفار شد، وجود اعضای خانواده فعال و کوشایی بود که سعی داشتند با توجه به مدارک تحصیلی و دانش خود به کمپانی کمک کنند.

هنک آی دامپزشک خانواده بود  و ایده ساخت و تولید محصولات پزشکی و مولتی ویتامین‌ها را توسط شرکت بیان کرد. چیزی نگذشت که شرکت مجوزهای لازم را دریافت کرده و سال 1974 داروهای مخصوص حیوانات خانگی و آبزیان تولید شد. در سال 2007 شرکت Gincborough با شرکت بیفار ادغام شده و بخشی از تولید مولتی ویتامین را برعهده گرفت.

کمپانی بیفار و شعار آن

شعار شرکت بیفار

بیفار می‌گوید: حیوانات خانگی ما فقط حیوان نیستند. آن‌ها همراهان ما، دوستان ما و خانواده ما هستند. او معتقد است که آن‌ها سزاوار بهترین مراقبت هستند. ما می‌خواهیم همه حیوانات خانگی و خانواده آن‌ها، به محصولات بهداشتی، مراقبتی و تغذیه‌ای باکیفیت ، مقرون به صرفه و قابل اعتماد دسترسی داشته باشند. پت‌ها ارزش بهترین‌ها را دارند.

سخن آخر

وقتی اولین دانه‌های شکلات و پودینگ‌های 5 دقیقه‌ای توسط اعضای خانواده برنارد آی در سال 1942 تولید شد، هیچکدام فکرش را نمی‌کردند که در سال 2021 در سراسر دنیا مردم آن‌ها را بشناسند و محصولاتشان را خریداری کنند. اما اکنون بیفار درجه کیفی A از اتحادیه اروپا محصولات غذایی، بهداشتی و سلامتی خود را عرضه کرده و هر روز می‌کوشید جهان را به جایی بهتر برای حیوانات خانگی ما تبدیل کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *